Antalyaspor – Akhisar Belediyespor maçını canlı izle


[table caption=”Canlı Anlatım” width=”640″ colwidth=”20|20|600″ colalign=”left|left|left”]
,”90″,”Hakem Tolga Özkalfa maçın son düdüğünü çalıyor ve mücadele 2-2’lik eşitlikle sona eriyor.”
,”90″,”Orta sahadan hızlı çıkmak isteyen Petar Grbic. rakibi Ramon Motta tarafından faule maruz kalıyor ve hakem Tolga Özkalfa sarı kartını Ramon Motta için kullanıyor.”
,”90″,”Maçın sonuna oynanmamış süre olarak en az 4 dakika ilave ediliyor.”
,”90″,”Ceza sahası içi sol çaprazında topla buluşan Serdar Özkan yerden şutunu çekiyor ancak kaleci Fatih Öztürk son anda topu kornere çelmeyi başarıyor.”
,”89″,”Ondrej Celustka. golde asist yapan oyuncu oluyor.”
,”89″,”GOOOLL!! Antalyaspor. Samuel Eto’o ile maçta durumu 2-2’ye getiriyor. Sağ kanatta topla buluşan Ondrej Celustka ortasını arka direğe doğru gönderiyor. Bu noktada Samuel Eto’o topu göğsüyle kontrol ettikten sonra sağ ayağıyla şutunu çekiyor ve topu ağlarla buluşturmayı başarıyor.”
,”89″,”Sağ taraftan paslışılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından Petar Grbic ofsayta yakalanıyor. Bu ofsayttan sonra Petar Grbic topa vurduğu için sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”86″,”Sol taraftan kazanılan köşe vuruşu için topun başına Serdar Özkan geçiyor. Serdar’ın. altıpasın önüne doğru gönderdiği ortası kaleci Fatih Öztürk’de kalıyor.”
,”86″,”Ceza sahası dışı sağ çaprazından Charles Fernando sağ ayağıyla sert bir şut çekiyor ancak kaleci Fatih Öztürk son anda topu kornere çelmeyi başarıyor.”
,”86″,”Sol kanatta Serdar Özkan ortasını arka direğe doğru gönderiyor ancak savunma topu kafayla uzaklaştırmayı başarıyor.”
,”81″,”Antalyaspor üçüncü ve son oyuncu değişikliği hakkını kullanıyor. Lionel Enguene. Rıdvan Şimşek’in yerine oyuna dahil oluyor.”
,”77″,”Ceza sahası dışı sağ çaprazından Charles Fernando kaleye şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”76″,”Ceza sahası içi sağ çaprazına atılan ara pasına hareketlenmek isteyen Muğdat Çelik ofsayta yakalanıyor.”
,”74″,”Akhisar Bld.Spor üçüncü ve son oyuncu değişikliği hakkını kullanıyor. Petar Grbic. Ricardo Vaz Te’nin yerine oyuna dahil oluyor.”
,”72″,”Antalyaspor cephesinde oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Yekta Kurtuluş oyundan alınırken. Charles Fernando yerine oyuna dahil oluyor.”
,”69″,”Tolga Ünlü. golde asist yapan oyuncu oluyor.”
,”69″,”GOOOLL!! Akhisar Bld.Spor. Hugo Rodallega ile maçta 2-1’lik üstünlüğü yakalıyor. Sağ kanatta topla buluşan Tolga Ünlü. rakiplerinden sıyrıldıktan sonra son çizgiye inmeden ortasını altıpasın hemen önüne doğru gönderiyor. Bu noktada Hugo Rodallega savunmaya rağmen rövaşata vuruşuyla topu ağlarla buluşturmayı başarıyor.”
,”66″,”Akhisar Bld.Spor bu dakikada oyuncu değişikliği hakkını kullanıyor. Muğdat Çelik. Soner Aydoğdu’nun yerine oyuna dahil oluyor.”
,”62″,”Hızlı gelişen Antalyaspor atağında sağ kanatta topla buluşan Samuel Eto’o. sağ ayağıyla çok sert bir şut çekiyor ancak kaleci Fatih Öztürk bu şutu kurtarıyor. Hemen ardından kaleci Fatih’den seken top altıpasın sol çaprazında Serdar Özkan’ın önünde kalıyor. Serdar topun kontrolünü sağladıktan sonra şutunu çekiyor fakat savunmada Tolga Ünlü kale çizgisi üzerinde topu uzaklaştırmayı başarıyor.”
,”60″,”Antalyaspor ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Serge Mbilla Etame oyundan alınırken. Ömer Şişmanoğlu yerine oyuna dahil oluyor.”
,”60″,”Ceza sahası dışı sol çaprazından Custodio kaleye şansını deniyor ancak top doğrudan auta çıkıyor.”
,”55″,”Sağ kanatta topla buluşan Tolga Ünlü. ortasını penaltı noktasının hemen arkasına doğru gönderiyor. Bu noktada Soner Aydoğdu topun gelişine şutunu çekiyor ancak top kaleci Rais M’Bolhi’den sekip altıpasın hemen solunda Ricardo Vaz Te’nin önünde kalıyor. Ricardo Vaz Te yakın mesafeden şutunu çekiyor ancak top direğe çarpıp oyun alanını terkediyor.”
,”54″,”Ramon Motta. golde asist yapan oyuncu oluyor.”
,”54″,”GOOOLL!! Antalyaspor. Jean Makoun ile maçta eşitliği yakalıyor. Ceza sahası içerisinde topla buluşan Ramon Motta penaltı noktasının hemen gerisinde rakibinden sıyrıldıktan sonra pasını Jean Makoun’a atıyor. Jean Makoun altıpasın sol çaprazında yerden düzgün bir şut çekiyor ve fileleri havalandırmayı başarıyor.”
,”53″,”Jean Makoun’un pasına sağ kanatta hareketlenmek isteyen Serdar Özkan ofsayta yakalanan isim oluyor.”
,”52″,”Ceza sahası dışı sol çaprazında kaleye uzak mesafeden Ramon Motta şutunu çekiyor ancak top kalenin yanından auta çıkıyor.”
,”51″,”Akhisar Bld.Spor ilk oyuncu değişikliği gerçekleşiyor. Leocisio Sami oyundan alınırken. Aykut Çeviker yerine oyuna dahil oluyor.”
,”50″,”Soner Aydoğdu. sağ taraftan korneri kullanmak için topun başına geçiyor. Soner’in. ön direğe doğru gönderdiği ortasına Ricardo Vaz Te kafa vuruşunu yapıyor ancak top farklı bir şekilde auta çıkıyor.”
,”47″,”Sağ taraftan köşe vuruşu için topun başına Soner Aydoğdu geçiyor. Soner’in. kale ağzına doğru gönderdiği ortası kaleci Rais M’Bolhi’de kalıyor.”
,”46″,”Hakem Tolga Özkalfa ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor ve ikinci yarıya ev sahibi ekip Antalyaspor başlıyor.”
,”45″,”Hakem Tolga Özkalfa maçın ilk yarısını bitiren düdüğünü çalıyor ve mücadelenin ilk yarısı Akhisar Bld.Spor’un 1-0’lık üstünlüğü ile tamamlanıyor.”
,”45″,”Ceza sahası dışı sağ çaprazında topla buluşan Soner Aydoğdu kaleye şutunu çekiyor ancak kaleci Rais M’Bolhi bu şutu kurtarmayı başarıyor. Rais M’Bolhi’den seken top ceza sahası içi sol çaprazında Hugo Rodallega’nın önünde kalıyor. Rodallega’da topun gelişine çok sert bir şut çekiyor fakat top yan ağlarda kalıyor.”
,”45″,””
,”45″,”Sağ taraftan köşe vuruşunu kullanmak için topun başına Danilo Campos geçiyor. Danilo’nun penaltı noktasına doğru gönderdiği ortasına iyi yükselen Ondrej Celustka kafa vuruşunu yapıyor ancak top direk dibinde savunmadan geri dönüyor. Dönen topu iyi takip eden Diego Angelo topun gelişine şutunu çekiyor ancak top doğrudan auta çıkıyor.”
,”45″,”Mücadelenin ilk yarısına oynanmamış süre olarak en az 3 dakika ilave ediliyor.”
,”45″,”Güzel paslarla ceza sahası içi sağ çaprazında topla buluşan Samuel Eto’o şutunu çekiyor ancak top savunmaya çarpıp kornere gidiyor.”
,”45″,”Leocisio Sami’nin attığı pasa hareketlenmek isteyen Hugo Rodallega ofsayta yakalanıyor.”
,”44″,”Yekta Kurtuluş. rakibi Hugo Rodallega’ya yaptığı faul sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor. Bu kart ile Yekta Kurtuluş haftaya cezalı duruma düşüyor.”
,”43″,”Sol taraftan Danilo Campos köşe vuruşunu kullanmak için topun başına geçiyor. Danilo’nun. arka direğe göndermek istediği ortasını savunma uzaklaştırıyor.”
,”41″,””
,”40″,”Maçın bu dakikaları karşılıklı fauller ile geçiliyor.”
,”37″,”Kazanılan serbest vuruş için topuna başına geçen Diego Angelo. doğrudan kaleye şutunu çekiyor ancak top barajdan geri geliyor.”
,”36″,”Ceza sahası dışı sol çaprazında Soner Aydoğdu. rakibi Rıdvan Şimşek’e yaptığı sert müdahale sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”33″,”Ceza sahası içi sağ çaprazında topla buluşan Ondrej Celustka yerden sert bir şut çekiyor ancak kaleci Fatih Öztürk yatarak topun kontrolünü sağlamayı başarıyor.”
,”33″,”Kazanılan serbest vuruş için topun başına Yekta Kurtuluş geçiyor. Yekta’nın. penaltı noktasına doğru göndermek istediği ortasını savunma uzaklaştırmayı başarıyor.”
,”32″,”Ceza sahası dışı sol çaprazında İsmail Konuk. rakibi Serge Mbilla Etame’ye yaptığı faul sonrasında sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”30″,”Sol kanatta Orhan Taşdelen ortasını altıpasın önüne doğru gönderiyor. Bu noktada savunmaya rağmen topa iyi yükselen Hugo Rodallega kafa vuruşunu yapıyor ancak top kalenin hemen yanından auta çıkıyor.”
,”29″,”Sağ kanatta topla buluşan Rıdvan Şimşek ortasını kale ağzına doğru gönderiyor ancak top kaleci Fatih Öztürk’de kalıyor.”
,”28″,”Maç kaldığı yerden devam ediyor.”
,”26″,”Hakem Tolga Özkalfa su molası nedeniyle oyunu durduruyor.”
,”25″,”Yekta Kurtuluş’un altı pasın önüne doğru gönderdiği ortasına iyi yükselen Jean Makoun. müsait pozisyonda kafa vuruşunu yapıyor ancak top az farkla kalenin hemen yanından auta çıkıyor.”
,”23″,”Ceza yayının hemen içinde topla buluşan Jean Makoun sağ ayağıyla çok sert bir şut çekiyor ancak top üst kale direğine çarpıp oyun alanına geri dönüyor.”
,”22″,”Akhisar Bld.Spor ikinci gole çok yaklaşıyor ! Orta sahadan defansın arkasına atılan topa hareketlenen Hugo Rodallega ceza sahası içi sağ çaprazında kaleci ile karşı karşıya kaldıktan sonra yerden şutunu çekiyor ancak top direğin dibinden auta çıkıyor.”
,”18″,”Landry N’Guemo golde asist yapan oyuncu oluyor.”
,”18″,”GOOOLL!! Akhisar Bld.Spor. Ricardo Vaz Te’nin attığı gol ile maçta 1-0 öne geçiyor. Landry N’Guemo’nun pasıyla ceza sahası dışı sağ çaprazında topla buluşan Ricardo Vaz Te. sağ ayağıyla sert bir şut çekiyor. Ramon Motta’ya da çarpan top kaleci Rais M’Bolhi’nin yanından ağlarla buluşuyor.”
,”17″,”Ondrej Celustka. rakibi Leocisio Sami’ye faul yapıyor. Bu faulün ardından Jean Makoun hakem Tolga Özkalfa’ya itirazlarda bulununca sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”15″,”Sağ taraftan kazanılan köşe vuruşu için topun başına Danilo Campos geçiyor. Danilo’nun ön direğe doğru gönderdiği ortasını Ricardo Vaz Te kafayla uzaklaştıran isim oluyor.”
,”15″,”Samuel Eto’o kaleyi cepheden gören bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçiyor. Samuel Eto’o’nun serbest vuruştan attığı pas ile ceza sahası içi sağ çaprazında topla buluşan Danilo Campos. sağ ayağıyla çok sert bir şut çekiyor ancak kaleci Fatih Öztürk son anda topu kornere çelmeyi başarıyor.”
,”13″,”Ramon Motta. sol kanatta son çizgiye inmeden ortasını yerden sert bir şekilde ön direğe doğru gönderiyor fakat savunma zamanında araya girerek uzaklaştırmayı başarıyor.”
,”9″,”Sağ kanatta taç çizgisine yakın bir noktadan Antalyaspor serbest vuruş kazanıyor. Topun başına geçen Danilo Campos ortasını altıpasın önüne doğru gönderiyor ancak defans topu kafayla uzaklaştırmayı başarıyor.”
,”7″,”Landry N’Guemo’nun gönderdiği ortasına penaltı noktasının sol tarafından hareketlenmek isteyen İsmail Konuk ofsayta yakalanıyor.”
,”6″,”Sol kanatta topla buluşan Landry N’Guemo ortasını penaltı noktasına doğru gönderiyor ancak o noktada savunma topu uzaklaştırmayı başarıyor.”
,”2″,”Maçın ilk dakikalarında kaleyi cepheden gören bir noktadan Antalyaspor serbest vuruş kullanıyor. Topun başına geçen Samuel Eto’o. doğrudan kaleye şutunu çekiyor ancak top az farkla kalenin üstünden auta çıkıyor.”
,”1″,”Hakem Tolga Özkalfa maçın ilk düdüğünü çalıyor ve mücadeleye Akhisar Bld.Spor başlıyor.”
,”0″,”Oynanan bu mücadelelerde Antalyaspor 6 gol atarken. Akhisar Bld.Spor’da 6 kez fileleri havalandırmayı başardı.”
,”0″,”İki rakip arasında oynanan 5 resmi mücadelenin 2’sini Antalyaspor. 2’sini Akhisar Bld.Spor kazanırken. 1 maçtada eşitlik bozulmadı.”
,”0″,”Akhisar Bld.Spor’da ise Douglao sakatlığı nedeniyle 18 kişilik kadroda bulunmayan isim oluyor.”
,”0″,”Ev sahibi ekipde sakatlıkları bulunan Chico ve Dejan Lazarevic bu maçta forma giyemeyen isimler oluyor.”
,”0″,”Antalspor bu sezon 8 galibiyet. 7 beraberlik ve 11 mağlubiyet ile elde ettiği 31 puanla 13.sırada yer alıyor. Konuk ekip ise 10 galibiyet. 9 beraberlik ve 7 mağlubiyet ile topladığı 39 puanla 7. sırada bulunmaktadır.”
,”0″,”Antalya Stadyum’unda saat 16:00’da başlayacak olan bu mücadeleyi hakem Tolga Özkalfa yönetecek.”
,”0″,”Spor Toto Süper Lig 27. hafta karşılaşmasında Antalyaspor. Akhisar Bld.Spor’u ağırlıyor.”
[/table][table caption=”Oyuncular” width=”640″ colwidth=”20|200|420″ colalign=”left|left|left”]
26,Akhisar B.S,FATİH ÖZTÜRK
92,Antalyaspor,RAİS M’BOLHİ
31,Antalyaspor,RAMON MOTTA
33,Antalyaspor,DİEGO ANGELO
25,Antalyaspor,RIDVAN ŞİMŞEK
28,Antalyaspor,ONDREJ CELUSTKA
4,Akhisar B.S,İSMAİL KONUK
15,Akhisar B.S,ORHAN TAŞDELEN
88,Akhisar B.S,CANER OSMANPAŞA
14,Akhisar B.S,TOLGA ÜNLÜ
12,Akhisar B.S,RİCARDO VAZ TE
17,Antalyaspor,JEAN MAKOUN
21,Akhisar B.S,LANDRY N’GUEMO
27,Akhisar B.S,CUSTODİO
18,Antalyaspor,YEKTA KURTULUŞ
30,Akhisar B.S,SONER AYDOĞDU
17,Akhisar B.S,LEOCİSİO SAMİ
90,Antalyaspor,DANİLO CAMPOS
23,Akhisar B.S,HUGO RODALLEGA
9,Antalyaspor,SAMUEL ETO’O
21,Antalyaspor,SERDAR ÖZKAN
99,Antalyaspor,SERGE MBİLLA ETAME
77,Antalyaspor,ÖMER ŞİŞMANOĞLU
70,Antalyaspor,CHARLES FERNANDO
22,Antalyaspor,SAMUEL INKOOM
80,Akhisar B.S,BRUNO MEZENGA
1,Akhisar B.S,MİLAN LUKAC
23,Antalyaspor,SAKIB AYTAÇ
7,Antalyaspor,ZEKİ YILDIRIM
6,Akhisar B.S,MERTER YÜCE
18,Akhisar B.S,AYKUT ÇEVİKER
24,Akhisar B.S,MUĞDAT ÇELİK
22,Akhisar B.S,PETAR GRBİC
1,Antalyaspor,OZAN EVRİM ÖZENÇ
24,Antalyaspor,LİONEL ENGUENE
11,Akhisar B.S,ONUR AYIK
[/table]

YORUMLAR

Logo Resmi TİKOBET

20 TL FREEBET

Logo Resmi TİPOBET

%100 365 TL Bonus