Hoffenheim – Köln maçını canlı izle


[table caption=”Canlı Anlatım” width=”640″ colwidth=”20|20|600″ colalign=”left|left|left”]
,”90″,”Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: TSG 1899 Hoffenheim: 1 – FC Köln: 1″
,”90″,”GOOOLL!! TSG 1899 Hoffenheim takımında golün adı Kevin Volland.”
,”90″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Andrej Kramaric. sol çaprazdan kaleye şut çekiyor. kaleci Timo Horn kurtarıyor.”
,”90″,”Andrej Kramaric ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”90″,”Tobias Strobl tarafından çekilen şutu. kaleci kurtarıyor.”
,”90″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Kevin Volland ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”90″,”TSG 1899 Hoffenheim takımı korner kullanacak.”
,”90″,”FC Köln takımında oyuncu değişikliği; Leonardo Bittencourt oyundan çıkarken Pawel Olkowski oyuna giren isim.”
,”89″,”Sol kanatta rakip ceza sahasının dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktada bulunan Anthony Modeste için ofsayt bayrağı kalkıyor.”
,”88″,”Lukas Klünter altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”87″,”Leonardo Bittencourt ile FC Köln takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”86″,”FC Köln takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Kevin Vogt çıkıyor ve yerine Marcel Hartel oyuna giriyor.”
,”85″,”FC Köln takımından Leonardo Bittencourt sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”84″,”FC Köln takımı korner kullanacak.”
,”83″,”FC Köln takımının ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Timo Horn geçiyor.”
,”83″,”Jonas Hector. ceza sahasına yakın bir noktada Kevin Volland tarafından faule maruz kalıyor.”
,”83″,”Bu dakikada TSG 1899 Hoffenheim takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut defansın araya girmesi ile engelleniyor. Şutu çeken isim Jonathan Schmid ”
,”79″,”FC Köln takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Dominique Heintz geçiyor.”
,”79″,”Philipp Ochs ile Leonardo Bittencourt arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Philipp Ochs. Taç çizgisine yakın bir bölgede FC Köln takımı oyuna başlayacak.”
,”79″,”Jonathan Schmid önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Jonathan Schmid tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”79″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Kevin Volland ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”79″,”TSG 1899 Hoffenheim takımı korner kullanacak.”
,”79″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Pavel Kaderabek oyundan çıkarken Jonathan Schmid oyuna giren isim.”
,”77″,”Kevin Volland altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”76″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında. orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Tobias Strobl.”
,”76″,”Philipp Ochs. orta yuvarlağa yakın bir noktada Mathias Lehmann tarafından faule maruz kalıyor.”
,”76″,”FC Köln takımında oyuncu değişikliği; Simon Zoller oyundan çıkarken Lukas Klünter oyuna giren isim.”
,”74″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Pavel Kaderabek sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”73″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Kevin Volland sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”73″,”TSG 1899 Hoffenheim. Kevin Volland ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”72″,”Tobias Strobl. Dominique Heintz tarafından faulle durduruluyor. TSG 1899 Hoffenheim. taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”72″,”TSG 1899 Hoffenheim takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Niklas Süle geçiyor.”
,”72″,”FC Köln takımında Simon Zoller hakem Deniz Aytekin tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”72″,”Kevin Volland. orta yuvarlağa yakın bir noktada Simon Zoller tarafından faule maruz kalıyor.”
,”71″,”Bu dakikada TSG 1899 Hoffenheim takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından çekilen şut direğin az farkla uzağından auta gidiyor. Şutu çeken isim Pavel Kaderabek ”
,”71″,”Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Pavel Kaderabek ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”69″,”Golün asistini yapan isim Jonas Hector.”
,”69″,”GOOOLL!! Simon Zoller FC Köln takımını öne geçiren golü atıyor.”
,”68″,”FC Köln takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Dominique Heintz geçiyor.”
,”68″,”Taç çizgisine yakın bir yerde Kevin Vogt. Philipp Ochs tarafından faule maruz kalıyor.”
,”67″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Kevin Volland sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”67″,”Kevin Volland ile TSG 1899 Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”67″,”Kevin Volland rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”63″,”Rakip ceza sahasının sağ köşesinde Simon Zoller topla buluşuyor. ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.”
,”63″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Eduardo Vargas sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”62″,”Kevin Volland ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”61″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Eduardo Vargas ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”59″,”FC Köln takımından Jonas Hector sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”59″,”Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu FC Köln adına Jonas Hector kullanacak.”
,”59″,”Yannick Gerhardt. Philipp Ochs tarafından faulle durdurulduğu için FC Köln orta saha çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.”
,”57″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında oyuncu değişikliği; Mark Uth oyundan çıkarken Eduardo Vargas oyuna giren isim.”
,”57″,”TSG 1899 Hoffenheim takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Nadiem Amiri çıkıyor ve yerine Philipp Ochs oyuna giriyor.”
,”52″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Mark Uth tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.”
,”52″,”FC Köln takımının orta yuvarlakta kazandığı serbest vuruş için topun başına Kevin Vogt geçiyor.”
,”51″,”Nadiem Amiri – Marcel Risse mücadelesinde hakem. orta yuvarlakta FC Köln lehine faul kararı veriyor.”
,”48″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında. orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Tobias Strobl.”
,”48″,”Mathias Lehmann ile Nadiem Amiri arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Mathias Lehmann.Orta yuvarlağa yakın bir bölgede TSG 1899 Hoffenheim takımı oyuna başlayacak.”
,”46″,”Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.”
,”45″,”Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor”
,”45″,”Andrej Kramaric altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”45″,”Korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu TSG 1899 Hoffenheim adına Kevin Volland kullanacak.”
,”45″,”FC Köln takımında Mathias Lehmann faul yapıyor. Korner bayrağına yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Nadiem Amiri.”
,”45″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Mark Uth sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”43″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu FC Köln adına Mathias Lehmann kullanacak.”
,”43″,”Pavel Kaderabek – Yannick Gerhardt mücadelesinde hakem. TSG 1899 Hoffenheim yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede FC Köln lehine faul kararı veriyor.”
,”40″,”Ceza saha içinde topla buluşan Jonas Hector için ofsayt bayrağı kalkıyor.”
,”39″,”Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu FC Köln adına Marcel Risse kullanacak.”
,”39″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında Sebastian Rudy hakem Deniz Aytekin tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”39″,”Sebastian Rudy ile Leonardo Bittencourt arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Sebastian Rudy. Taç çizgisine yakın bir bölgede FC Köln takımı oyuna başlayacak.”
,”37″,”Anthony Modeste altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”35″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Kevin Volland rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”35″,”TSG 1899 Hoffenheim takımının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Kevin Volland geçiyor.”
,”34″,”Kevin Volland. Dominic Maroh tarafından faulle durduruluyor. TSG 1899 Hoffenheim. ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.”
,”33″,”Rakip yarı alanın ortalarında Anthony Modeste için ofsayt bayrağı kalkıyor.”
,”32″,”TSG 1899 Hoffenheim. Pavel Kaderabek ile serbest vuruş kullanacak.”
,”32″,”Ceza sahası içerisinde FC Köln takımında Anthony Modeste faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Ermin Bicakcic.”
,”32″,”FC Köln. Marcel Risse ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.”
,”32″,”Sebastian Rudy ile Marcel Risse arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Sebastian Rudy. Yarı alanın ortalarından FC Köln takımı oyuna başlayacak.”
,”30″,”FC Köln takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Kevin Vogt tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor. ”
,”29″,”Bu dakikada FC Köln takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Marcel Risse ”
,”29″,”FC Köln takımından Leonardo Bittencourt sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”28″,”FC Köln takımı korner kullanacak.”
,”27″,”Nadiem Amiri. rakip yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden vuruşunu yapıyor. top dışarı çıkıyor.”
,”26″,”TSG 1899 Hoffenheim takımının orta yuvarlakta kazandığı serbest vuruş için topun başına Jeremy Toljan geçiyor.”
,”26″,”Leonardo Bittencourt – Andrej Kramaric mücadelesinde hakem. orta yuvarlakta TSG 1899 Hoffenheim lehine faul kararı veriyor.”
,”24″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında. kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oliver Baumann.”
,”24″,”Ceza sahası içerisindeki Anthony Modeste – Oliver Baumann mücadelesinde hakem. TSG 1899 Hoffenheim lehine faul kararı veriyor.”
,”23″,”FC Köln takımından Mathias Lehmann sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”22″,”FC Köln takımından Kevin Vogt sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”22″,”Kevin Vogt ile FC Köln takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”21″,”FC Köln takımı Marcel Risse ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Marcel Risse tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”21″,”FC Köln takımından Simon Zoller ceza sahası içinde sağ çaprazdan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”19″,”Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu FC Köln adına Kevin Vogt kullanacak.”
,”19″,”Orta yuvarlağa yakın bir noktada TSG 1899 Hoffenheim takımında Kevin Volland faul yapıyor.”
,”18″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında.ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Oliver Baumann.”
,”18″,”Leonardo Bittencourt – Niklas Süle mücadelesinde hakem. ceza sahasının dışında bir noktada TSG 1899 Hoffenheim lehine faul kararı veriyor.”
,”18″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Nadiem Amiri sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”18″,”Nadiem Amiri ile TSG 1899 Hoffenheim takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”16″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Kevin Vogt. altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor.savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.”
,”16″,”FC Köln takımı korner kullanacak.”
,”15″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Marcel Risse ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”15″,”FC Köln takımı korner kullanacak.”
,”14″,”Kevin Vogt rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”13″,”Bu dakikada TSG 1899 Hoffenheim takımı gole yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan çekilen şut çerçeveyi bulmuyor.Şutu çeken isim Nadiem Amiri ”
,”13″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Andrej Kramaric. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. kaleci Timo Horn kurtarıyor.”
,”11″,”FC Köln takımı korner kullanacak.”
,”10″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Leonardo Bittencourt. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.”
,”10″,”FC Köln takımından Marcel Risse sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”10″,”FC Köln takımı korner kullanacak.”
,”9″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Simon Zoller ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”8″,”FC Köln takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Marcel Risse geçiyor.”
,”8″,”Leonardo Bittencourt. Sebastian Rudy tarafından faulle durduruluyor. FC Köln. yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.”
,”8″,”FC Köln takımında. orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Dominic Maroh.”
,”7″,”TSG 1899 Hoffenheim takımında Nadiem Amiri hakem Deniz Aytekin tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”7″,”Leonardo Bittencourt. orta yuvarlağa yakın bir noktada Nadiem Amiri tarafından faule maruz kalıyor.”
,”7″,”TSG 1899 Hoffenheim takımından Pavel Kaderabek sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”4″,”Sağ çaprazdan Marcel Risse ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”1″,”İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.”
[/table][table caption=”Oyuncular” width=”640″ colwidth=”20|200|420″ colalign=”left|left|left”]
1,Hoffenheim,OLİVER BAUMANN
1,Köln,TİMO HORN
5,Köln,DOMİNİC MAROH
7,Köln,MARCEL RİSSE
3,Hoffenheim,PAVEL KADERABEK
4,Hoffenheim,ERMİN BİCAKCİC
25,Hoffenheim,NİKLAS SÜLE
3,Köln,DOMİNİQUE HEİNTZ
14,Köln,JONAS HECTOR
15,Hoffenheim,JEREMY TOLJAN
6,Hoffenheim,SEBASTİAN RUDY
6,Köln,KEVİN VOGT
33,Köln,MATHİAS LEHMANN
12,Hoffenheim,TOBİAS STROBL
11,Köln,SİMON ZOLLER
21,Köln,LEONARDO BİTTENCOURT
18,Hoffenheim,NADİEM AMİRİ
27,Köln,ANTHONY MODESTE
27,Hoffenheim,ANDREJ KRAMARİC
31,Hoffenheim,KEVİN VOLLAND
19,Hoffenheim,MARK UTH
31,Köln,YANNİCK GERHARDT
8,Hoffenheim,EUGEN POLANSKİ
18,Köln,THOMAS KESSLER
17,Hoffenheim,STEVEN ZUBER
9,Hoffenheim,EDUARDO VARGAS
13,Hoffenheim,JENS GRAHL
29,Köln,DUSAN SVENTO
10,Hoffenheim,JONATHAN SCHMİD
5,Hoffenheim,FABİAN SCHÄR
15,Köln,PHİLİPP HOSİNER
25,Köln,FİLİP MLADENOVİC
16,Köln,PAWEL OLKOWSKİ
30,Hoffenheim,PHİLİPP OCHS
24,Köln,LUKAS KLÜNTER
30,Köln,MARCEL HARTEL
[/table]

YORUMLAR

Logo Resmi TİKOBET

20 TL FREEBET

Logo Resmi TİPOBET

%100 365 TL Bonus