Leicester City – Southampton maçını canlı izle


[table caption=”Canlı Anlatım” width=”640″ colwidth=”20|20|600″ colalign=”left|left|left”]
,”90″,”Hakem. maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Leicester City: 1 – Southampton: 0″
,”90″,”Southampton takımından James Ward-Prowse sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”90″,”Southampton takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına James Ward-Prowse geçiyor.”
,”90″,”N’Golo Kante – Charlie Austin mücadelesinde hakem. korner bayrağına yakın bir noktada Southampton lehine faul kararı veriyor.”
,”90″,”Southampton takımından James Ward-Prowse Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”90″,”Southampton takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Southampton adına James Ward-Prowse kullanacak.”
,”90″,”Graziano Pelle. yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede N’Golo Kante tarafından faulle durduruluyor.”
,”90″,”Leicester City takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Demarai Gray geçiyor.”
,”90″,”Cedric Soares ile Demarai Gray arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Cedric Soares. Sol köşe bayrağına yakın bir bölgede Leicester City takımı oyuna başlayacak. ”
,”90″,”Leicester City. Demarai Gray ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”90″,”Leicester City takımında. korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Demarai Gray.”
,”90″,”Leicester City takımında oyuncu değişikliği; Marc Albrighton oyundan çıkarken Nathan Dyer oyuna giren isim.”
,”89″,”Korner bayrağına yakın bir noktada topla buluşan Demarai Gray . Dusan Tadic tarafından faulle durduruluyor.”
,”88″,”Leicester City takımında Christian Fuchs hakem Michael Oliver tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”85″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Jamie Vardy. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. kaleci Fraser Forster kurtarıyor.”
,”84″,”Southampton takımında. sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Victor Wanyama.”
,”84″,”Victor Wanyama. yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada N’Golo Kante tarafından faule maruz kalıyor.”
,”84″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Wes Morgan. altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor.savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.”
,”84″,”Leicester City takımından Christian Fuchs sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”84″,”Leicester City takımı korner kullanacak.”
,”83″,”Southampton takımından Sadio Mane sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”81″,”Leicester City takımı Daniel Drinkwater ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Daniel Drinkwater tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor. ”
,”79″,”Rakip ceza sahasının sol köşesinde Jamie Vardy topla buluşuyor. ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.”
,”79″,”Leicester City takımında oyuncu değişikliği; Riyad Mahrez oyundan çıkarken Demarai Gray oyuna giren isim.”
,”78″,”Southampton takımı Sadio Mane ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sağ iç çaprazında Sadio Mane tarafından çekilen şut auta gidiyor. ”
,”77″,”Riyad Mahrez. rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor. kaleci Fraser Forster kurtarıyor.”
,”77″,”Southampton takımından Cedric Soares sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”77″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Sadio Mane ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”76″,”Sol çaprazdan Ryan Bertrand ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”76″,”Sağ çaprazdan Dusan Tadic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”76″,”Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Dusan Tadic ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”75″,”Leicester City takımından Marc Albrighton sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”75″,”Leicester City takımında. taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Marc Albrighton.”
,”75″,”Southampton takımında Dusan Tadic hakem Michael Oliver tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”75″,”Southampton takımında Dusan Tadic faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Riyad Mahrez.”
,”74″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Ryan Bertrand ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”74″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”73″,”Southampton takımında oyuncu değişikliği; Steve Davis oyundan çıkarken James Ward-Prowse oyuna giren isim.”
,”73″,”Southampton takımında oyuncu değişikliği; Jordy Clasie oyundan çıkarken Charlie Austin oyuna giren isim.”
,”72″,”Sağ çaprazdan Cedric Soares ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”71″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Danny Simpson. altıpas üzerinden kaleye şut çekiyor. kaleci Fraser Forster kurtarıyor.”
,”70″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Ryan Bertrand. sol çaprazdan vuruşunu yapıyor. top dışarı çıkıyor.”
,”70″,”Southampton takımından Dusan Tadic sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”69″,”Southampton takımından Dusan Tadic sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”68″,”Steve Davis rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”68″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Southampton adına Steve Davis kullanacak.”
,”67″,”N’Golo Kante – Steve Davis mücadelesinde hakem. Leicester City yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Southampton lehine faul kararı veriyor.”
,”66″,”Sol çaprazdan Marc Albrighton ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”66″,”Leicester City. Kasper Schmeichel ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”65″,”Danny Simpson. yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Graziano Pelle tarafından faulle durduruluyor.”
,”65″,”Leicester City takımından Riyad Mahrez sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”65″,”Leicester City takımı korner kullanacak.”
,”64″,”Leicester City takımında oyuncu değişikliği; Shinji Okazaki oyundan çıkarken Leonardo Ulloa oyuna giren isim.”
,”63″,”Southampton takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sol çaprazından Dusan Tadic tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”63″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Steve Davis ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”62″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Dusan Tadic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”62″,”Sağ çaprazdan Cedric Soares ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”61″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Ryan Bertrand ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”60″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”60″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Cedric Soares ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”58″,”Southampton takımından Cedric Soares sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”56″,”Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Southampton adına Fraser Forster kullanacak.”
,”55″,”Riyad Mahrez – Virgil Van Dijk mücadelesinde hakem. taç çizgisine yakın bir noktada Southampton lehine faul kararı veriyor.”
,”55″,”Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Leicester City adına Daniel Drinkwater kullanacak.”
,”55″,”Victor Wanyama – Riyad Mahrez mücadelesinde hakem. orta yuvarlağa yakın bir noktada Leicester City lehine faul kararı veriyor.”
,”54″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”54″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”54″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”53″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Steve Davis ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”53″,”Southampton. Fraser Forster ile ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.”
,”53″,”Danny Simpson ile Dusan Tadic arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Danny Simpson. Ceza sahası sağ çağrazından Southampton takımı oyuna başlayacak.”
,”52″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Leicester City adına Kasper Schmeichel kullanacak.”
,”52″,”Graziano Pelle ile N’Golo Kante arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Graziano Pelle. Yarı alanın ortalarından Leicester City takımı oyuna başlayacak.”
,”52″,”Southampton takımından Steve Davis sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”52″,”Southampton takımında. korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Steve Davis.”
,”51″,”Leicester City takımında Daniel Drinkwater hakem Michael Oliver tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”51″,”Korner bayrağına yakın bir noktada topla buluşan Dusan Tadic . Daniel Drinkwater tarafından faulle durduruluyor.”
,”51″,”Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Graziano Pelle ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”51″,”Southampton takımından Steve Davis sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”51″,”Southampton takımında. korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Steve Davis.”
,”51″,”Leicester City takımında Danny Simpson faul yapıyor. Korner bayrağına yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Ryan Bertrand.”
,”49″,”Rakip ceza sahası önünden Cedric Soares ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”48″,”Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Riyad Mahrez ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”48″,”Leicester City takımında. orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Christian Fuchs.”
,”48″,”Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Cedric Soares – Christian Fuchs mücadelesinde hakem Michael Oliver . Leicester City lehine faul kararı veriyor.”
,”47″,”Southampton takımından Ryan Bertrand Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”47″,”Marc Albrighton rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”47″,”Leicester City. Marc Albrighton ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”46″,”Southampton takımında Victor Wanyama. sarı kart görüyor.”
,”46″,”Southampton takımında Victor Wanyama faul yapıyor. Southampton yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Jamie Vardy.”
,”46″,”Southampton takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Matt Targett çıkıyor ve yerine Dusan Tadic oyuna giriyor.”
,”46″,”Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.”
,”45″,”Maçın ilk yarısı 1-0 sonuçlanıyor”
,”45″,”Rakip yarı alanın ortalarında Sadio Mane topla buluşuyor. ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.”
,”45″,”Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Steve Davis ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”45″,”Southampton takımında. taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Steve Davis.”
,”45″,”Steve Davis. taç çizgisine yakın bir noktada Shinji Okazaki tarafından faule maruz kalıyor.”
,”45″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Matt Targett ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”43″,”Leicester City takımı Marc Albrighton ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Marc Albrighton tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”43″,”Southampton takımından Steve Davis sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”41″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Sadio Mane ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”40″,”Southampton takımından Sadio Mane sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”38″,”Christian Fuchs. gol pasını veren isim.”
,”38″,”GOOOLL!! Wes Morgan Leicester City takımını öne geçiren golü atıyor.”
,”38″,”Leicester City takımından Christian Fuchs sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”38″,”Leicester City takımından Marc Albrighton sağ kanatta rakip yarı alanın ilk metrelerinde taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”38″,”Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Leicester City adına Marc Albrighton kullanacak.”
,”37″,”Marc Albrighton. orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Victor Wanyama tarafından faule maruz kalıyor.”
,”36″,”Southampton takımı Jordy Clasie ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Jordy Clasie tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor. ”
,”36″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”36″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”36″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”36″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”35″,”Jose Fonte. rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor. kaleci Kasper Schmeichel kurtarıyor.”
,”35″,”Southampton takımından Steve Davis sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”35″,”Steve Davis ile Southampton takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”35″,”Southampton takımından Matt Targett sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”34″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Matt Targett ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”33″,”Leicester City takımında. kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Kasper Schmeichel.”
,”32″,”Southampton takımında Sadio Mane faul yapıyor. Ceza sahası içerisinde faul yapılan oyuncu Kasper Schmeichel.”
,”32″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”32″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”32″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Sadio Mane. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. kaleci Danny Simpson kurtarıyor.”
,”31″,”Rakip sahanın sağ kanadında kaleyi çaprazdan gören bir noktada Cedric Soares için ofsayt bayrağı kalkıyor.”
,”30″,”Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde kazanılan serbest vuruşu Southampton adına Jordy Clasie kullanacak.”
,”30″,”Danny Simpson ile Graziano Pelle arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Danny Simpson. Taç çizgisine yakın bir bölgede Southampton takımı oyuna başlayacak.”
,”30″,”Leicester City takımından Marc Albrighton sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”29″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Graziano Pelle. altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor. top dışarı çıkıyor.”
,”28″,”Leicester City takımında. taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Danny Simpson.”
,”28″,”Taç çizgisine yakın bir yerde Danny Simpson. Sadio Mane tarafından faule maruz kalıyor.”
,”25″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”25″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”25″,”Southampton takımından Steve Davis sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”25″,”Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Graziano Pelle ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”24″,”Leicester City takımından Marc Albrighton sağ kanatta çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor. ”
,”21″,”Southampton takımından Jose Fonte şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”21″,”Southampton takımından Ryan Bertrand sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”21″,”Southampton takımı korner kullanacak.”
,”20″,”Southampton takımından Graziano Pelle sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”20″,”Hakem sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında bulunan Jamie Vardy için ofsayt bayrağını kaldırıyor.”
,”18″,”Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Southampton adına Victor Wanyama kullanacak.”
,”18″,”Robert Huth – Graziano Pelle mücadelesinde hakem. orta yuvarlağa yakın bir noktada Graziano Pelle lehine faul kararı veriyor.”
,”18″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Christian Fuchs ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”18″,”Leicester City takımı korner kullanacak.”
,”13″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Christian Fuchs ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”13″,”Christian Fuchs ile Leicester City takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”12″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Wes Morgan. sol çaprazdan vuruşunu yapıyor.savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.”
,”12″,”Leicester City takımı korner kullanacak.”
,”10″,”Leicester City. Kasper Schmeichel ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”9″,”Sadio Mane – Wes Morgan mücadelesinde hakem. Southampton yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Leicester City lehine faul kararı veriyor.”
,”7″,”Marc Albrighton rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”3″,”Christian Fuchs altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”3″,”Leicester City takımı korner kullanacak.”
,”3″,”Leicester City takımından Marc Albrighton sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”3″,”Leicester City. Marc Albrighton ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”3″,”Matt Targett ile Shinji Okazaki arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Matt Targett. Taç çizgisine yakın bir bölgede Leicester City takımı oyuna başlayacak.”
,”1″,”İlk düdük çalıyor ve maç başlıyor.”
[/table][table caption=”Oyuncular” width=”640″ colwidth=”20|200|420″ colalign=”left|left|left”]
1,Leicester,KASPER SCHMEİCHEL
44,Southampton,FRASER FORSTER
17,Leicester,DANNY SİMPSON
6,Leicester,ROBERT HUTH
28,Leicester,CHRİSTİAN FUCHS
5,Leicester,WES MORGAN
6,Southampton,JOSE FONTE
21,Southampton,RYAN BERTRAND
2,Southampton,CEDRİC SOARES
17,Southampton,VİRGİL VAN DİJK
4,Leicester,DANİEL DRİNKWATER
11,Leicester,MARC ALBRİGHTON
26,Leicester,RİYAD MAHREZ
8,Southampton,STEVE DAVİS
12,Southampton,VİCTOR WANYAMA
4,Southampton,JORDY CLASİE
14,Leicester,N’GOLO KANTE
10,Southampton,SADİO MANE
33,Southampton,MATT TARGETT
19,Southampton,GRAZİANO PELLE
20,Leicester,SHİNJİ OKAZAKİ
9,Leicester,JAMİE VARDY
24,Leicester,NATHAN DYER
22,Southampton,MAARTEN STEKELENBURG
9,Southampton,JAY RODRİGUEZ
10,Leicester,ANDY KİNG
23,Leicester,LEONARDO ULLOA
27,Leicester,MARCİN WASİLEWSKİ
32,Leicester,MARK SCHWARZER
3,Southampton,MAYA YOSHİDA
11,Southampton,DUSAN TADİC
28,Southampton,CHARLİE AUSTİN
14,Southampton,ORİOL ROMEU
13,Leicester,DANİEL AMARTEY
22,Leicester,DEMARAİ GRAY
16,Southampton,JAMES WARD-PROWSE
[/table]

YORUMLAR

Logo Resmi TİKOBET

20 TL FREEBET

Logo Resmi TİPOBET

%100 365 TL Bonus