Manchester United – Everton maçını canlı izle


[table caption=”Canlı Anlatım” width=”640″ colwidth=”20|20|600″ colalign=”left|left|left”]
,”90″,”Hakem. maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; Manchester United: 1 – Everton: 0″
,”90″,”Manchester United takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına David De Gea geçiyor.”
,”90″,”Antonio Valencia. Oumar Niasse tarafından faulle durdurulduğu için Manchester United korner bayrağına yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”90″,”Everton. James McCarthy ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”90″,”Manchester United takımında Jesse Lingard. sarı kart görüyor.”
,”90″,”Manchester United takımında Jesse Lingard faul yapıyor. Manchester United yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu John Stones.”
,”90″,”Juan Mata önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Juan Mata tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”88″,”Manchester United takımından Marcus Rashford tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.”
,”87″,”Manchester United takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına David De Gea geçiyor.”
,”87″,”Everton takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Ross Barkley çıkıyor ve yerine Oumar Niasse oyuna giriyor.”
,”87″,”Ceza sahası içerisinde Everton takımında Romelu Lukaku faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Timothy Fosu-Mensah.”
,”84″,”Tom Cleverley önemli bir poziyonu değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktada topla buluşan Tom Cleverley tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”84″,”Everton takımının korner bayrağına yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Leighton Baines geçiyor.”
,”83″,”Aaron Lennon. korner bayrağına yakın bir noktada Anthony Martial tarafından faule maruz kalıyor.”
,”83″,”Phil Jagielka tarafından çekilen şutu. kaleci kurtarıyor.”
,”83″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Tom Cleverley ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”83″,”Tom Cleverley ile Everton takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”82″,”Manchester United takımında oyuncu değişikliği; Daley Blind oyundan çıkarken Antonio Valencia oyuna giren isim.”
,”80″,”Sağ çaprazdan Aaron Lennon ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”79″,”Ofsayt. Sağ taç çizgisine yakın bir bölgede ofsayta düşen oyuncu Marcus Rashford”
,”77″,”Atak yönüne göre sağ taç çizgisine yakın bir yerde Seamus Coleman topla buluşuyor. ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.”
,”76″,”Rakip yarı alanın ortalarında Jesse Lingard için ofsayt bayrağı kalkıyor.”
,”76″,”Everton takımından Leighton Baines Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”76″,”Everton. Ross Barkley ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.”
,”76″,”Orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde Matteo Darmian – Aaron Lennon mücadelesinde hakem Andre Marriner . Everton lehine faul kararı veriyor.”
,”71″,”Rakip yarı alanın ortalarında Romelu Lukaku topla buluşuyor. ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.”
,”70″,”Ceza sahası içinde sağ çaprazdan Ross Barkley ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”69″,”Everton takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Kevin Mirallas tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”67″,”Manchester United takımında. ceza sahasının çaprazından kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim David De Gea.”
,”67″,”Matteo Darmian. Romelu Lukaku tarafından faulle durduruluyor. Manchester United. ceza sahasının çaprazından serbest vuruş kullanacak.”
,”64″,”Sol çaprazdan Juan Mata ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”63″,”Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Everton adına John Stones kullanacak.”
,”63″,”Morgan Schneiderlin – James McCarthy mücadelesinde hakem. orta yuvarlağa yakın bir noktada James McCarthy lehine faul kararı veriyor.”
,”63″,”Everton takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Phil Jagielka geçiyor.”
,”63″,”Everton takımında oyuncu değişikliği; Gerard Deulofeu oyundan çıkarken Kevin Mirallas oyuna giren isim.”
,”62″,”James McCarthy. taç çizgisine yakın bir yerde Anthony Martial tarafından faulle durduruluyor.”
,”61″,”Everton. Joel Robles ile serbest vuruş kullanacak.”
,”61″,”Manchester United takımında Chris Smalling. sarı kart görüyor.”
,”61″,”Ceza sahası içinde sağ çaprazda topla buluşan John Stones. Chris Smalling tarafından faule maruz kalıyor.”
,”60″,”Manchester United takımından Daley Blind sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”60″,”Manchester United. Daley Blind ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”60″,”Manchester United takımından Ander Herrera sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”58″,”Manchester United takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Michael Carrick çıkıyor ve yerine Ander Herrera oyuna giriyor.”
,”57″,”Everton takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Leighton Baines geçiyor.”
,”57″,”Juan Mata ile Leighton Baines arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Juan Mata. Taç çizgisine yakın bir bölgede Everton takımı oyuna başlayacak.”
,”56″,”Everton. Phil Jagielka ile gole yaklaşıyor ancak top direkten dönüyor”
,”56″,”Everton takımı korner kullanacak.”
,”55″,”Sağ kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Gerard Deulofeu ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”54″,”GOOOLL!! Anthony Martial Manchester United takımını öne geçiren golü atıyor.”
,”52″,”Everton takımı Tom Cleverley ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Tom Cleverley tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”52″,”Everton takımından Leighton Baines sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”52″,”Everton takımı korner kullanacak.”
,”51″,”Sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Leighton Baines ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”51″,”Everton takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Leighton Baines geçiyor.”
,”51″,”Daley Blind ile Gerard Deulofeu arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Daley Blind. Taç çizgisine yakın bir bölgede Everton takımı oyuna başlayacak.”
,”50″,”Everton takımından Tom Cleverley sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”50″,”Tom Cleverley ile Everton takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”49″,”Romelu Lukaku altıpas üzerinden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.”
,”48″,”Taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruşu Everton adına John Stones kullanacak.”
,”48″,”Taç çizgisine yakın bir yerde John Stones. Jesse Lingard tarafından faule maruz kalıyor.”
,”48″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Timothy Fosu-Mensah ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”48″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Morgan Schneiderlin ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”46″,”Manchester United takımında oyuncu değişikliği; Marcos Rojo oyundan çıkarken Timothy Fosu-Mensah oyuna giren isim.”
,”46″,”Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.”
,”45″,”Maçın ilk yarısı 0-0 sonuçlanıyor”
,”45″,”Orta saha çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Manchester United adına Morgan Schneiderlin kullanacak.”
,”45″,”Anthony Martial. orta saha çizgisine yakın bir noktada Seamus Coleman tarafından faule maruz kalıyor.”
,”44″,”Manchester United takımından Juan Mata rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”43″,”Rakip ceza sahası önünden Juan Mata ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”43″,”Rakip ceza sahasının sağ köşesinde Gerard Deulofeu topla buluşuyor. ancak hakem ofsayt gerekçesi ile oyunu durduruyor.”
,”42″,”Everton. Joel Robles ile serbest vuruş kullanacak.”
,”42″,”Hakem . Anthony Martial tarafından ceza sahası içinde sağ çaprazda topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor. Everton oyuna endirekt serbest vuruş ile başlayacak.”
,”39″,”Everton takımından Aaron Lennon sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”38″,”Manchester United takımı Jesse Lingard ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Jesse Lingard tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”36″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Morgan Schneiderlin. altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor. top dışarı çıkıyor.”
,”35″,”Manchester United. Daley Blind ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”35″,”Anthony Martial rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.”
,”34″,”Manchester United takımından Matteo Darmian sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”31″,”Sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden Marcus Rashford ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”30″,”Manchester United takımı Marcus Rashford ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Marcus Rashford tarafından çekilen şut auta gidiyor. ”
,”30″,”Manchester United takımından Daley Blind sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”30″,”Manchester United. Daley Blind ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”28″,”Manchester United takımı Anthony Martial ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Anthony Martial tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor. ”
,”28″,”Manchester United takımından Daley Blind sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”28″,”Manchester United takımı korner kullanacak.”
,”27″,”Sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden Marcus Rashford ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”25″,”Marcos Rojo. rakip ceza sahasına girmeden vuruşunu yapıyor. top dışarı çıkıyor.”
,”25″,”Manchester United takımından Marcos Rojo sol çapraz bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”23″,”Sağ çaprazdan Gerard Deulofeu ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”23″,”Everton takımı korner kullanacak.”
,”22″,”Leighton Baines rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”22″,”Everton takımında. ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Leighton Baines.”
,”21″,”Morgan Schneiderlin – James McCarthy mücadelesinde hakem. ceza sahasının hemen önündeki bir noktada Everton lehine faul kararı veriyor.”
,”20″,”Everton takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına John Stones geçiyor.”
,”20″,”Orta saha çizgisine yakın bir noktada John Stones. Marcus Rashford tarafından faule maruz kalıyor.”
,”18″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Gerard Deulofeu ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”17″,”Manchester United takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahası içi sağ çaprazından Anthony Martial tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor. ”
,”13″,”Everton takımında. orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim James McCarthy.”
,”13″,”Tom Cleverley. orta yuvarlağa yakın bir noktada Morgan Schneiderlin tarafından faule maruz kalıyor.”
,”11″,”Sağ çaprazdan Leighton Baines ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”11″,”Everton takımında. taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Leighton Baines.”
,”11″,”Chris Smalling – Tom Cleverley mücadelesinde hakem. taç çizgisine yakın bir noktada Everton lehine faul kararı veriyor.”
,”9″,”Manchester United takımında. kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Jesse Lingard.”
,”9″,”Everton takımında Ross Barkley faul yapıyor. Faul yapılan oyuncu Jesse Lingard.”
,”9″,”Everton takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Everton adına Ross Barkley kullanacak.”
,”9″,”Tom Cleverley. yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Chris Smalling tarafından faulle durduruluyor.”
,”8″,”Manchester United. Morgan Schneiderlin ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”8″,”Marcus Rashford altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”7″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Anthony Martial ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”6″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Gerard Deulofeu ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”1″,”Hakem. maçın ilk düdüğünü çalıyor ve maç başlıyor.”
[/table][table caption=”Oyuncular” width=”640″ colwidth=”20|200|420″ colalign=”left|left|left”]
1,Man United,DAVİD DE GEA
1,Everton,JOEL ROBLES
3,Everton,LEİGHTON BAİNES
23,Everton,SEAMUS COLEMAN
6,Everton,PHİL JAGİELKA
12,Man United,CHRİS SMALLİNG
36,Man United,MATTEO DARMİAN
17,Man United,DALEY BLİND
5,Man United,MARCOS ROJO
5,Everton,JOHN STONES
16,Man United,MİCHAEL CARRİCK
15,Everton,TOM CLEVERLEY
8,Man United,JUAN MATA
12,Everton,AARON LENNON
28,Man United,MORGAN SCHNEİDERLİN
16,Everton,JAMES MCCARTHY
20,Everton,ROSS BARKLEY
19,Everton,GERARD DEULOFEU
35,Man United,JESSE LİNGARD
10,Everton,ROMELU LUKAKU
9,Man United,ANTHONY MARTİAL
39,Man United,MARCUS RASHFORD
24,Everton,TİM HOWARD
27,Man United,MAROUANE FELLAİNİ
18,Man United,ASHLEY YOUNG
25,Man United,ANTONİO VALENCİA
9,Everton,AROUNA KONE
20,Man United,SERGİO ROMERO
21,Man United,ANDER HERRERA
11,Everton,KEVİN MİRALLAS
8,Everton,BRYAN OVİEDO
25,Everton,FUNES MORİ
17,Everton,MUHAMED BESİC
7,Man United,MEMPHİS DEPAY
51,Man United,TİMOTHY FOSU-MENSAH
14,Everton,OUMAR NİASSE
[/table]

YORUMLAR

Logo Resmi TİKOBET

20 TL FREEBET

Logo Resmi TİPOBET

%100 365 TL Bonus