Sevilla – Real Sociedad maçını canlı izle


[table caption=”Canlı Anlatım” width=”640″ colwidth=”20|20|600″ colalign=”left|left|left”]
,”90″,”Karşılaşma sona eriyor. Maçın sonucu: Sevilla: 1 – Real Sociedad: 2″
,”90″,”Sevilla takımından Vitolo sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”90″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Benoit Tremoulinas ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”90″,”Real Sociedad takımında Yuri Berchiche. sarı kart görüyor.”
,”90″,”Real Sociedad takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Geronimo Rulli geçiyor.”
,”90″,”Sevilla takımında Adil Rami faul yapıyor. Ceza sahası içerisinde faul yapılan oyuncu Asier Illarramendi.”
,”90″,”Sevilla takımı korner kullanacak.”
,”90″,”Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Evgen Konoplyanka ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”90″,”Sevilla takımından Mariano Filho sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”90″,”Real Sociedad takımında. yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Asier Illarramendi.”
,”90″,”Sevilla takımında Adil Rami faul yapıyor. Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Granero.”
,”89″,”Evgen Konoplyanka. rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor. kaleci Geronimo Rulli kurtarıyor.”
,”88″,”Sol kanatta rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi çaprazdan gören bir noktadan Evgen Konoplyanka ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”88″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Steven N’zonzi ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”87″,”Ever Banega ceza sahası içinde sağ çaprazdan şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.”
,”87″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Evgen Konoplyanka ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”87″,”Sevilla takımı korner kullanacak.”
,”86″,”Real Sociedad takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Carlos Vela çıkıyor ve yerine Mikel Gonzalez oyuna giriyor.”
,”85″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mariano Filho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”84″,”Vicente Iborra altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.”
,”84″,”Ceza sahasının hemen dışındaki bir noktada kazanılan serbest vuruşu Sevilla adına Ever Banega kullanacak.”
,”83″,”Vitolo. Asier Illarramendi tarafından faulle durdurulduğu için Sevilla ceza sahasının hemen dışındaki bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”83″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mariano Filho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”83″,”Sevilla takımından Mariano Filho sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”83″,”Ever Banega. rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şut çekiyor. kaleci Geronimo Rulli kurtarıyor.”
,”82″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mariano Filho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”82″,”Sevilla takımından Ever Banega rakip ceza sahası önünden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”81″,”Sevilla takımı Kevin Gameiro ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahası sol iç çaprazında Kevin Gameiro tarafından çekilen şut auta gidiyor. ”
,”80″,”Sevilla takımı korner kullanacak.”
,”79″,”Sevilla takımından Mariano Filho sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”77″,”Real Sociedad takımından Granero sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”77″,”Real Sociedad. Granero ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”75″,”Real Sociedad takımında Geronimo Rulli. sarı kart görüyor.”
,”74″,”Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Carlos Vela”
,”73″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mariano Filho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”72″,”Sevilla takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Reyes çıkıyor ve yerine Evgen Konoplyanka oyuna giriyor.”
,”71″,”Bu dakikada Sevilla takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Steven N’zonzi tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor. ”
,”71″,”Sevilla takımı korner kullanacak.”
,”70″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Vitolo. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. kaleci Geronimo Rulli kurtarıyor.”
,”70″,”Carlos Vela. rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor. kaleci Sergio Rico kurtarıyor.”
,”68″,”Sevilla. Adil Rami ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”68″,”Daha önce sarı kartı bulunan Markel Bergara. maçın hakeminden ikinci sarı kartını görüyor ve oyundan ihraç ediliyor.”
,”68″,”Real Sociedad takımında Markel Bergara faul yapıyor. Real Sociedad yarı alanının ortalarında kaleye uzak mesafede faul yapılan oyuncu Ever Banega.”
,”66″,”Real Sociedad takımında. yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Granero.”
,”66″,”Xabier Prieto. yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Steven N’zonzi tarafından faule maruz kalıyor.”
,”66″,”Sevilla takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Grzegorz Krychowiak çıkıyor ve yerine Steven N’zonzi oyuna giriyor.”
,”65″,”Sevilla takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Vitolo tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor. ”
,”65″,”Sevilla takımından Reyes sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”65″,”Ever Banega ile Sevilla takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”65″,”Reyes tarafından çekilen şutu. savunma araya girerek önlüyor.”
,”65″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Reyes. altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor.savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.”
,”65″,”Sevilla takımından Adil Rami sol korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”65″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Ever Banega ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”65″,”Sevilla takımı korner kullanacak.”
,”64″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Real Sociedad adına Geronimo Rulli kullanacak.”
,”64″,”Sevilla takımında Reyes. sarı kart görüyor.”
,”63″,”Reyes yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede topa eliyle müdahale ediyor.”
,”63″,”Carlos Vela rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”63″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Mariano Filho tarafından yapılan hareketi hakem tehlikeli hareket olarak değerlendiriyor.”
,”61″,”Rakip yarı alanın ilk metrelerinde orta yuvarlağa yakın bir noktada topla buluşan Carlos Vela için ofsayt bayrağı kalkıyor.”
,”59″,”Real Sociedad takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. David Zurutuza çıkıyor ve yerine Granero oyuna giriyor.”
,”58″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Reyes ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”58″,”Reyes ile Sevilla takımı köşe vuruşu kullanacak.”
,”58″,”Kevin Gameiro ceza sahası içinde sol çaprazdan şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.”
,”57″,”Orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Sevilla adına Adil Rami kullanacak.”
,”57″,”Reyes. Asier Illarramendi tarafından faulle durdurulduğu için Sevilla orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”56″,”Real Sociedad. Xabier Prieto ile orta yuvarlağa yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”56″,”Vitolo – Xabier Prieto mücadelesinde hakem. orta yuvarlağa yakın bir noktada Real Sociedad lehine faul kararı veriyor.”
,”54″,”Bu dakikada Real Sociedad takımı gole çok yaklaşıyor. Altı pas içerisinden Inigo Martinez tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor. ”
,”54″,”Real Sociedad takımı korner kullanacak.”
,”54″,”Real Sociedad takımının yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Asier Illarramendi geçiyor.”
,”53″,”David Zurutuza. yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Ever Banega tarafından faule maruz kalıyor.”
,”53″,”Sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan Carlos Vela ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”53″,”Real Sociedad takımında. taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Carlos Vela.”
,”52″,”Real Sociedad takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Carlos Martinez çıkıyor ve yerine Aritz Elustondo oyuna giriyor.”
,”52″,”Sevilla takımında Mariano Filho. sarı kart görüyor.”
,”52″,”David Zurutuza. taç çizgisine yakın bir yerde Mariano Filho tarafından faulle durduruluyor.”
,”51″,”GOOOLL!! Kevin Gameiro penaltı atışında topu ağlara gönderiyor.”
,”50″,”Real Sociedad takımında Markel Bergara hakem Carlos Gomez tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”50″,”Real Sociedad takımında Markel Bergara faul yapıyor.”
,”49″,”Sevilla. Ever Banega ile köşe vuruşu kullanıyor.”
,”47″,”Sevilla takımından Ever Banega Rakip yarı alanın ortalarından ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”47″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Sevilla adına Ever Banega kullanacak.”
,”47″,”Reyes. yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Asier Illarramendi tarafından faulle durduruluyor.”
,”46″,”Sevilla takımının teknik direktörü. oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Sebastian Cristoforo çıkıyor ve yerine Vicente Iborra oyuna giriyor.”
,”46″,”Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.”
,”45″,”Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor”
,”45″,”David Zurutuza rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.”
,”42″,”Sol çaprazdan Benoit Tremoulinas ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”42″,”Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Vitolo ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”40″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mariano Filho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”38″,”Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Mariano Filho ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”36″,”Real Sociedad takımında. kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Geronimo Rulli.”
,”36″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Geronimo Rulli.penaltı noktası çevresinde Vitolo tarafından faule maruz kalıyor.”
,”34″,”GOOOLL!! Grzegorz Krychowiak için şanssız an. Grzegorz Krychowiak topu kendi ağlarına gönderiyor.”
,”34″,”Real Sociedad takımından Asier Illarramendi ceza sahasına orta yapıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”34″,”Real Sociedad. Asier Illarramendi ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”34″,”Carlos Vela. yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Ever Banega tarafından faule maruz kalıyor.”
,”33″,”Sevilla. Adil Rami ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”33″,”Grzegorz Krychowiak. Carlos Vela tarafından faulle durduruluyor. Sevilla. yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.”
,”33″,”Sevilla takımından Kevin Gameiro tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.”
,”32″,”Real Sociedad takımında. yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Carlos Martinez.”
,”32″,”Vitolo – Markel Bergara mücadelesinde hakem. Sevilla yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Real Sociedad lehine faul kararı veriyor.”
,”31″,”Real Sociedad takımı Markel Bergara ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Markel Bergara tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor. ”
,”30″,”Ever Banega. rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor. top dışarı çıkıyor.”
,”30″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Vitolo. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. kaleci Geronimo Rulli kurtarıyor.”
,”30″,”Ceza sahası içinde topla buluşan Kevin Gameiro. sağ çaprazdan vuruşunu yapıyor. kaleci Geronimo Rulli kurtarıyor.”
,”28″,”Sevilla takımında Adil Rami hakem Carlos Gomez tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”28″,”Sevilla takımında. orta yuvarlağa yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Ever Banega.”
,”27″,”Sebastian Cristoforo. orta yuvarlağa yakın bir noktada Markel Bergara tarafından faule maruz kalıyor.”
,”26″,”Sevilla. Thimothee Kolodziejczak ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.”
,”26″,”Real Sociedad takımında Mikel Oyarzabal. sarı kart görüyor.”
,”26″,”Real Sociedad takımında Mikel Oyarzabal orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinde faul yapıyor.”
,”26″,”Asier Illarramendi rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”26″,”Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Real Sociedad adına Asier Illarramendi kullanacak.”
,”25″,”Sevilla takımında Vitolo hakem Carlos Gomez tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.”
,”25″,”Sevilla takımında Vitolo faul yapıyor. Ceza sahasının önündeki bir noktada faul yapılan oyuncu Carlos Vela.”
,”23″,”Sevilla takımından Mariano Filho sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”23″,”Real Sociedad. Mikel Oyarzabal ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.”
,”23″,”Ever Banega ile Mikel Oyarzabal arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Ever Banega. Yarı alanın ortalarından Real Sociedad takımı oyuna başlayacak. ”
,”19″,”Reyes rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak top savunmadan geri geliyor.”
,”19″,”Rakip ceza sahasının ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada kazanılan serbest vuruşu Sevilla adına Reyes kullanacak.”
,”18″,”Kevin Gameiro. ceza sahası ön çizgisine yakın bir noktada Inigo Martinez tarafından faule maruz kalıyor.”
,”14″,”Real Sociedad takımı Carlos Vela ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi cepheden gören bir noktadan Carlos Vela tarafından çekilen şut çerçeveyi bulmuyor. ”
,”13″,”Real Sociedad takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Inigo Martinez geçiyor.”
,”13″,”Orta saha çizgisine yakın bir noktada Mikel Oyarzabal. Grzegorz Krychowiak tarafından faule maruz kalıyor.”
,”11″,”Real Sociedad takımından Carlos Vela sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”11″,”Real Sociedad takımı korner kullanacak.”
,”10″,”Mariano Filho sağ kanatta kaleyi çaprazdan gören bir noktada ofsayta yakalanıyor.”
,”9″,”Real Sociedad takımından Diego Reyes sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”8″,”Real Sociedad takımından Carlos Vela sol kanatta rakip yarı alanın ortalarında taç çizgisine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.”
,”8″,”Real Sociedad takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Carlos Vela geçiyor.”
,”8″,”Taç çizgisine yakın bir yerde Yuri Berchiche. Sebastian Cristoforo tarafından faule maruz kalıyor.”
,”5″,”Sol çaprazdan Carlos Vela ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.”
,”5″,”Real Sociedad. Carlos Vela ile taç çizgisine yakın bir noktadan serbest vuruş kullanacak.”
,”5″,”Mariano Filho – David Zurutuza mücadelesinde hakem. taç çizgisine yakın bir noktada Real Sociedad lehine faul kararı veriyor.”
,”5″,”Real Sociedad takımının orta saha çizgisine yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Xabier Prieto geçiyor.”
,”5″,”Orta saha çizgisine yakın bir noktada Xabier Prieto. Sebastian Cristoforo tarafından faule maruz kalıyor.”
,”4″,”Real Sociedad takımında. taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Inigo Martinez.”
,”3″,”Reyes ile Carlos Vela arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Reyes. Taç çizgisine yakın bir bölgede Real Sociedad takımı oyuna başlayacak.”
,”2″,”Asier Illarramendi. gol pasını veren isim.”
,”2″,”GOOOLL!! Markel Bergara Real Sociedad takımını öne geçiren golü atıyor.”
,”2″,”Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Real Sociedad adına Asier Illarramendi kullanacak.”
,”1″,”Thimothee Kolodziejczak – Carlos Vela mücadelesinde hakem. Sevilla yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Real Sociedad lehine faul kararı veriyor.”
,”1″,”Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.”
[/table][table caption=”Oyuncular” width=”640″ colwidth=”20|200|420″ colalign=”left|left|left”]
1,R. Sociedad,GERONİMO RULLİ
1,Sevilla,SERGİO RİCO
19,R. Sociedad,YURİ BERCHİCHE
2,Sevilla,BENOİT TREMOULİNAS
5,Sevilla,THİMOTHEE KOLODZİEJCZAK
3,Sevilla,ADİL RAMİ
25,Sevilla,MARİANO FİLHO
2,R. Sociedad,CARLOS MARTİNEZ
23,R. Sociedad,DİEGO REYES
6,R. Sociedad,INİGO MARTİNEZ
19,Sevilla,EVER BANEGA
10,R. Sociedad,XABİER PRİETO
10,Sevilla,REYES
5,R. Sociedad,MARKEL BERGARA
17,R. Sociedad,DAVİD ZURUTUZA
4,R. Sociedad,ASİER ILLARRAMENDİ
4,Sevilla,GRZEGORZ KRYCHOWİAK
20,Sevilla,VİTOLO
28,R. Sociedad,MİKEL OYARZABAL
14,Sevilla,SEBASTİAN CRİSTOFORO
11,R. Sociedad,CARLOS VELA
9,Sevilla,KEVİN GAMEİRO
8,R. Sociedad,GRANERO
24,Sevilla,FERNANDO LLORENTE
15,Sevilla,STEVEN N’ZONZİ
8,Sevilla,VİCENTE IBORRA
24,R. Sociedad,ALBERTO DE LA BELLA
3,R. Sociedad,MİKEL GONZALEZ
22,R. Sociedad,JONATHAS DE JESUS
23,Sevilla,COKE
18,Sevilla,SERGİO ESCUDERO
22,Sevilla,EVGEN KONOPLYANKA
7,R. Sociedad,BRUMA
31,R. Sociedad,ANDER BARDAJİ
30,R. Sociedad,ARİTZ ELUSTONDO
31,Sevilla,DAVİD SORİA
[/table]

YORUMLAR

Logo Resmi TİKOBET

20 TL FREEBET

Logo Resmi TİPOBET

%100 365 TL Bonus